زمان انتشار: ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۶ بهمن ساعت 14:26 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ ساعت 21:42    تعداد بازدید: 206    کد مطلب: 55706

بازدید دانش آموزان خاشی از تامین اجتماعی شعبه خاش
دانش آموزان مدرسه نمونه دخترانه مهدیه شهرستان خاش به همراه بخشدار و ریاست آموزش و پرورش این شهرستان از تأمین اجتماعی شعبه خاش بازدید به عمل آوردند .


به گزارش روابط عمومی اداره کل تأمین اجتماعی سیستان و بلوچستان ؛ علی بامری ریاست تأمین اجتماعی شعبه خاش در حاشیه این بازدید نسبت به ارائه گزارشی از تعداد بیمه شدگان ، مستمری بگیران سازمان و همچنین پتانسیل بالقوه نیروی کار موجود در شهرستان خاش اشاره نمودند.

ایشان افزوند سازمان تامین اجتماعی به عنوان حامی اشتغال ، کار و تولید آماده ارائه خدمات بیمه اجتماعی ، درمانی  ، حمایت های کوتاه مدت و بلند مدت به مخاطبان خویش می باشد.

بخشدار شهرستان خاش نیز ضمن تقدیر و تشکر از همکاران سازمان تامین اجتماعی افزوند هرچه تعداد بیمه شدگان یک جامعه بیشتر باشد نشان از توسعه یافتگی آن جامعه دارد و سازمان تامین اجتماعی نیز متولی امور بیمه های اجتماعی و پیشگام در این  عرصه می باشد.

ایشان از  افزایش رشد میزان نفوذ بیمه در شهرستان خبر دادند و افزودند در جهت همکاری با سازمان بیش از پیش همکاری خواهند نمود.

در ادامه ریاست آموزش و پرورش شهرستان خاش از برگزاری چنین بازدید ها و جلسات استبقال نموده و خواستار برقراری تدوام این گونه بازدید ها در طی سال تحصیلی به منظور آشنایی تعداد بیشتری از دانش آموزان که نسل جوان و نیروی مولد آینده مملکت اسلامی می باشد شد.

در پایان دانش آموزان بصورت عینی از تمامی واحدهای شعبه بازدید نموده و کارشناسان شعبه نیز نسبت به معرفی اجمالی سازمان و خدمات قابل ارائه برای بیمه شدگان توضیحاتی ارائه نمودند و دانش آموزان را با وظایف و اهداف سازمان آشنا نمودند.

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha