زمان انتشار: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲ اسفند ساعت 10:23 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۲/۸ ساعت 23:04    تعداد بازدید: 424    کد مطلب: 56003

طی حکمی از طرف مدیر کل تامین اجتماعی استان سیستان و بلوچستان
فریبا مینو به عنوان سرپرست تامین اجتماعی شعبه سه زاهدان منصوب و مشغول بکار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان سیستان و بلوچستان : طی حکمی از سوی غلامحسن خسروی جوان مدیرکل استان فریبا مینو به سمت سرپرست تأمین اجتماعی شعبه سه زاهدان منصوب شد فریبا مینو طی سنوات قبل ریاست شعب خاش ، دو زاهدان ، میرجاوه و معاونت بیمه ای شعبه یک زاهدان را بر عهده داشته ، غلامرضا لشکری ریاست اسبق شعبه نیز پش از 32 سال خدمت صادقانه به افتخار بازنشستگی نائل آمدند .
در قسمتی از این حکم آمده است : نظربه تعهد،سوابق علمی وتجربی جنابعالی بـه سمت سرپرست شعبه 3 زاهدان منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال در جهت تحقـق اهداف سازمانی و با مد نظر قراردادن موارد ذیل تلاش نمائید.  
تحقق بودجه ابلاغی ، فرهنگ سازی در زمینه استفاده بهینه از امکانات،تجهیزات و دارائیهای سازمان بعنوان امانتداران بیمه شدگان و مستمری بگیران ، توجه جدی به تقویت روحیه مشارکت جوئی همکاران و ارزشیابی عادلانه کارکنان و واحدهای اجرائی بصورت مستمر و عینیت بخشیدن به نظام تشویق و تنبیه  بخصوص در پرداختهای انگیزشی ، تعامل سازنده با مقامات فراسازمانی تصمیم گیر در شهرستان (فرمانداری محترم ... ) ، برقراری ارتباط صمیمانه ، صادقانـه با همکاران و مخاطبین سازمان در جهت گسترش فرهنگ بیمه در شهرستان ، توجه جدی به نظام ارزشیابی و رتبه بندی بویژه گسترش خدمات غیر حضوری به مخاطبین ، خدمت صادقانه به احاد مردم بویژه قشر محروم جامعه و صیانت از حقوق بیمه شدگان ، اجرای دقیق برنامه عملیاتی ابلاغی به منظور ارتقاء کیفیت خدمـات و افـزایش بهره وری و تـوجه جدی به منابع و مصارف سازمـان با بهره گیری از تمامی قابلیت ها و ظرفیت های موجود در چارچوب برنامه های دولت تدبیر و امید .

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha