زمان انتشار: ۱۳۹۶ دوشنبه ۷ اسفند ساعت 14:26 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۲/۷ ساعت 19:20    تعداد بازدید: 361    کد مطلب: 56281

بازدید دانش آموزان از تامین اجتماعی شعبه یک زاهدان
بازدید دانش آموزان دبیرستان دخترانه سیرجانی و نرجس از تامین اجتماعی شعبه یک زاهدان با حضور مسئولین آموزش و پرورش و کارکنان تأمین اجتماعی شعبه یک زاهدان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تأمین اجتماعی سیستان و بلوچستان ؛ رئیس شعبه یک زاهدان در ابتدای این بازدید ضمن ارائه گزارشی از تاریخچه سازمان تأمین اجتماعی و تأمین اجتماعی سیستان و بلوچستان اظهار داشت : بازدید های دانش آموزی از شعب تامین اجتماعی در جهت ترویج فرهنگ بیمه تامین اجتماعی صورت می پذیرد.وی هدف از اجرای این طرح را شناخت بیشتر دانش آموزان که به عنوان نسل مولد و کارآفرین فردای جامعه می باشند با مفاهیم و مقررات تأمین اجتماعی بیان کرد.

هادی صادقیان با بیان این مطلب که هم اکنون 25 درصد از جمعیت استان تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی می باشند  ابراز امیدواری کرد با اجرای این طرح شاهد ترغیب جامعه به استفاده از خدمات تأمین اجتماعی و افزایش تعداد بیمه شدگان در استان باشیم .

وی خاطرنشان کرد: آشنایی هر چه بیشتر نسل جوان با قوانین و مقررات تأمین اجتماعی به طور قطع در آینده موجب آگاهی بیشتر در حوزه های بیمه ای خود و خانواده آنان خواهند شد و تداوم چنین برنامه هایی جهت افزایش آگاهی و دانش جامعه از فعالیتها و خدمات تامین اجتماعی،اولویت کاری سازمان می باشد.

در ادامه این بازدید دانش آموزان ضمن بازدید از کلیه واحدهای شعبه به صورت عینی از نزدیک با خدمات سازمان آشنا شدند و ریاست شعبه نیز با معرفی خدمات ارائه شده در کلیه واحدهای اجرایی شعبه پاسخگوی سوالات دانش آموزان بودند .

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha