زمان انتشار: ۱۳۹۶ سه شنبه ۸ اسفند ساعت 02:19 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۲/۸ ساعت 22:38    تعداد بازدید: 596    کد مطلب: 56347

بازدید دانش آموزان منتخب شهرستان کنارک از شعبه تأمین اجتماعی کنارک
جمعی از دانش آموزان منتخب شهرستان کنارک از تأمین اجتماعی شعبه کنارک بازدید به عمل آوردند . و از نزدیک با خدمات ارائه شده توسط سازمان به مخاطبین آشنا شدند.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تأمین اجتماعی سیستان و بلوچستان ؛ رییس شعبه  ضمن همراهی دانش آموزان در این بازدید اظهار داشتند که سازمان تامین اجتماعی به عنوان یک سازمان خدمت رسان به بیمه شدگان ، آنها را در برابر بیماری ها و حوادث حمایت می کند.
غلامرضا بلوچ زاده با بیان اثرات مثبت اجرای طرح بازدید دانش آموزی از شعب سازمان تامین اجتماعی گفتند : آشنایی هر چه بیشتر دانش آموزان با این مفاهیم به طور قطع در آینده موجب آگاهی بیشتر در حوزه های بیمه ای و تامین آتیه خود و خانواده آنان خواهند شد.
در ادامه این بازدید ضمن ارایه بسته های فرهنگی به دانش آموزان توسط شعبه ، وحید جوینده ؛ مسئول امور اداری شعبه به بیان توضیحاتی در رابطه با اهمیت و جایگاه سازمان تأمین اجتماعی پرداختند و دانش آموزان نیز از نزدیک با وظایف واحدهای مختلف شعبه آشنا شده و در جریان ارایه خدمات بیمه ای قرار گرفتند .

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha