زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۲ تير ساعت 14:32 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۴/۴ ساعت 04:59    تعداد بازدید: 435    کد مطلب: 61257

طی حکمی از طرف مدیر کل تامین اجتماعی استان سیستان و بلوچستان
رضا قربانی دادکان به عنوان سرپرست تامین اجتماعی شعبه خاش منصوب و مشغول بکار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان سیستان و بلوچستان : طی حکمی از سوی غلامحسن خسروی جوان مدیرکل استان رضا قربانی دادکان به سمت سرپرست تأمین اجتماعی شعبه خاش منصوب شد .رضا قربانی دادکان طی سنوات قبل مسئولیت امور اداری  و معاونت شعبه ایرانشهر را بر عهده داشته است . علی بامری ریاست اسبق شعبه نیز طی حکمی به عنوان سرپرست مرکز ارتباطات مردمی اداره کل استان منصوب گردیدند .
در قسمتی از حکم سرپرست شعبه آمده است : نظربه تعهد،سوابق علمی وتجربی جنابعالی بـه سمت سرپرست شعبه خاش منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال در جهت تحقـق اهداف سازمانی و با مد نظر قراردادن موارد ذیل تلاش نمائید. 
تحقق بودجه ابلاغی ، فرهنگ سازی در زمینه استفاده بهینه از امکانات،تجهیزات و دارائیهای سازمان بعنوان امانتداران بیمه شدگان و مستمری بگیران ، توجه جدی به تقویت روحیه مشارکت جوئی همکاران و ارزشیابی عادلانه کارکنان و واحدهای اجرائی بصورت مستمر و عینیت بخشیدن به نظام تشویق و تنبیه  بخصوص در پرداختهای انگیزشی ، تعامل سازنده با مقامات فراسازمانی تصمیم گیر در شهرستان (فرمانداری محترم ... ) ، برقراری ارتباط صمیمانه ، صادقانـه با همکاران و مخاطبین سازمان در جهت گسترش فرهنگ بیمه در شهرستان ، توجه جدی به نظام ارزشیابی و رتبه بندی بویژه گسترش خدمات غیر حضوری به مخاطبین ، خدمت صادقانه به احاد مردم بویژه قشر محروم جامعه و صیانت از حقوق بیمه شدگان ، اجرای دقیق برنامه عملیاتی ابلاغی به منظور ارتقاء کیفیت خدمـات و افـزایش بهره وری و تـوجه جدی به منابع و مصارف سازمـان با بهره گیری از تمامی قابلیت ها و ظرفیت های موجود در چارچوب برنامه های دولت تدبیر و امید .

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha