زمان انتشار: ۱۳۹۷ شنبه ۳۰ تير ساعت 12:25 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۵/۳ ساعت 09:10    تعداد بازدید: 322    کد مطلب: 63335

دیدار مدیرکل و مدیر درمان تأمین اجتماعی استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه معزز زاهدان
به مناسبت هفته تامین اجتماعی مدیران کل ودرمان تامین اجتماعی استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان دیدار و گفتگو کردند.


به گزارش  روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی سیستان و بلوچستان ، حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان  در این دیدار ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی از تلاش کارکنان سازمان تامین اجتماعی در استان تشکر و قدردانی نمود 

وی با بیان اینکه سازمان تآمین اجتماعی در عرصه ارائه خدمات بیمه ای و درمانی اقدامات قابل ملاحظه ای انجام می دهد از مدیران استان خواستار شد در خصوص اطلاع رسانی خدمات ارائه شده اهتمام ویژه ای بورزند تا مردم و مخاطبین سازمان در جریان خدمات ارائه شده بیشتر قرار بگیرند . ایشان همچنین از ارائه خدمات درمانی در مراکز ملکی سازمان نیز ابراز رضایت نمودند و از اینکه پلی کلینیک امام جعفر صادق(ع) زاهدان از حالت 2 شیفته به صورت شبانه روزی به مردم حاشیه شهر زاهدان ارائه خدمت می نمایند از کلیه مسئولین سازمان قدردانی نمودند .

در پایان غلامحسن خسروی جوان مدیرکل تأمین اجتماعی استان و دکتر اباذری مدیریت درمان استان گزارشی از عملکرد تأمین اجتماعی استان در دو حوزه بیمه و درمان طی یکسال گذشته ارائه نمودند .

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha