زمان انتشار: ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۲ آبان ساعت 11:47 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۷/۸/۲۲ ساعت 11:47    تعداد بازدید: 201    کد مطلب: 68756

میزان رضایت بیماران مراجعه کننده به مراکز درمانی تامین اجتماعی کردستان ٩٩درصد است
مدیر درمان تامین اجتماعی کردستان گفت: بر اساس برآوردهای کیفی انجام شده توسط نهادهای علمی، میزان رضایت از کیفیت خدمات رسانی در مراکز درمانی تامین اجتماعی کردستان ٩٩درصد است که در سطح کشور بی‌نظیر است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر هوشنگ فولادی با اشاره به جایگاه سازمان تامین اجتماعی در خدمات درمانی گفت: سازمان تامین اجتماعی بیش از ٥٠ سال است که در حوزه خدمات بیمه‌ای و درمانی اقشار مولد و ضعیف جامعه فعالیت می‌نماید و تمام خدمات سرپایی، جراحی و بستری آن رایگان است.
وی افزود: قریب به ٥٠ درصد از مردم کردستان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند و این سازمان خود را موظف به فراهم نمودن نیازهای درمانی آنان دانسته و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.
دکترفولادی تصریح کرد: اولین واحد درمانی تامین اجتماعی کردستان درمانگاه بیجار بود که در سال ٧١ به بهره برداری رسید و بعد از آن بیمارستان‌های سنندج و سقز، درمانگاه قروه و پلی کلینیک سنندج تا سال ٩٣ راه اندازی شدند.

وی افزود: از سال 93 به بعد سازمان تامین اجتماعی طرح افزایش دسترسی بیمه شدگان به خدمات درمانی رایگان را با هدف توسعه امنیت پایدار سلامتی در دستور کار قرار داد و پروژه‌هایی از قبیل توسعه بیمارستان تامین اجتماعی سنندج و رساندن آن به سطح ١٠بیمارستان برتر کشور، توسعه بیمارستان سقز به مساحت ٣١٠٠ متر، تجهیز مراکز درمانی به امکانات ماموگرافی، سونوگرافی، میکروسکوپ جراحی چشم، تخت اتاق عمل و تجهیزات آزمایشگاهی و غیره با ٥٠ میلیارد تومان اعتبار، خرید و نصب ٤ دستگاه رادیولوژٰی سقفی کاملا مدرن، خرید ٧دستگاه آمبولانس، اجرای طرح هتلینگ بیمارستان سنندج، احداث درمانگاه در شهرستان‌های مریوان، کامیاران، بانه و دیواندره اجرا شدند.
وی خاطر نشان کرد: بیمارستان تامین اجتماعی سنندج در ردیف مراکز درمانی برتر کشور قرار گرفته و مجوز درمان بیماران خارجی را دارد.
مدیر درمان تامین اجتماعی کردستان با تاکید بر ضرورت انجام اقدامات بیشتر در گسترش کمی و کیفی خدمات درمانی این مرکز اظهار کرد: در طول ٣ سال اخیر سازمان تامین اجتماعی به اندازه ٤٠ سال گذشته در کردستان در راستای توسعه مراکز درمانی، ارتقاء سطح بیمارستان‌ها، اجرای پروژه‌های رفاهی و تجهیزات مدرن فعالیت نموده است و برای افزایش سطح خدمات و رضایت مردم طرح‌های دیگری را نیز در دستور کار قرار داده است.

 

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha