زمان انتشار: ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۴ تير ساعت 15:24 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۲۴ ساعت 15:23    تعداد بازدید: 27    کد مطلب: 82109

دبیر خانه کارگر گیلان:
صیانت از حقوق کارفرمایان و کارگران اهمیت بسزایی دارد
دبیر اجرایی خانه کارگر استان گیلان با اعلام حمایت از سیاست های سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: از مدیران سازمان انتظار داریم تا از حقوق قانونی کارفرمایان و کارگران صیانت نمایند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، ایزدی در دیدار مدیر درمان و مدیر کل تامین اجتماعی استان گیلان از خانه کارگر تشکیلات استان که به مناسبت هفته تامین اجتماعی برگزارشد، ضمن قدردانی از تلاش های کارکنان درمان به ویژه در تنها بیمارستان ملکی تامین اجتماعی استان، به جمیعت یک میلیون و 200 هزار نفری تحت پوشش تامین اجتماعی گیلان اشاره کرد و افزود: یک بیمارستان ملکی تامین اجتماعی در استان گیلان کفاف نیاز های درمان بیمه شدگان در استان را نمی دهد. به همین منظور وی خواهان توسعه مراکز درمانی ملکی تامین اجتماعی به ویژه بیمارستان های ملکی در سطح استان شد.
در ادامه جلسه دکتر محمدحسین شهدی نژاد مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان با اشاره به مشکلات پیش رو، درمان تامین اجتماعی را بهترین و امن ترین پناه مردم برای گرفتن خدمات درمانی با کیفیت رایگان دانست و اظهار داشت: بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) رشت بر اساس ارزشیابی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای چندین سال متوالی درجه یک ارزشیابی را کسب نموده است.
در این دیدار که تعدادی از اصحاب رسانه نیز حضور داشتند دکتر شهدی نژاد، مدیریت درمان را سازمانی پاسخگو دانست که خود را مکلف به پاسخگویی به همه مخاطبین به ویژه بیمه شدگان تامین اجتماعی می داند.

وی بزرگترین هدف مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان در سال 98 را نگاهداشت سطح کیفی خدمات به بالاترین میزان آن عنوان کرد و افزود: طرح نظام ارجاع داخلی و تشکیل پرونده الکترونیک به منظور رسیدن به این هدف در مراکز درمانی تامین اجتماعی در حال اجراست.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha