زمان انتشار: ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ مرداد ساعت 12:22 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۵/۲۸ ساعت 12:21    تعداد بازدید: 21    کد مطلب: 86289

طرح پرونده الکترونیک;
عملیات اسکن و تصویر برداری از پرونده های بیمه شدگان و مستمری بگیران شعبه روانسر به پایان رسید
کار ساماندهی و تصویر برداری از پرونده های بیمه شدگان و مستمری بگیران شعبه روانسر با جدیت و تلاش شبانه روزی رئیس محترم شعب و همکاران ساعی و تلاشگر ایشان به پایان رسید.


به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی استان کرمانشاه;

غلامرضا نوروزی زاده رئیس شعبه روانسر از پایان  عملیات تصویر برداری و اسکن پرونده های بیمه شدگان و مستمری بگیران شعبه خبر داد و گفت :این پایان نیک نتیجه تلاش های شبانه روزی همه همکاران شعبه بوده و کار ایثارگرانه آنان قابل تقدیر و تشکر می باشد و از صمیم قلب به تک تک آنان این موفقیت را تبریک می گویم و امیدوارم در سایر عرصه های خدمت رسانی به ارباب رجوع بیش از پیش تلاش و کوشش نمایند و با بدست آوردن رضایت حداکثری ارباب رجوع ،دل مخاطبان سازمان را شاد نمایند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود دسترسی سریع و آسان ،دقت ،صحت و امنیت بیشتر پرونده های الکترونیکی در شعب را یاد آور شد و اظهار داشت اجرای صحیح  این طرح عامل بسیار مهمی در کاهش زمان خدمت رسانی  به ارباب رجوع می باشد و از سرگردانی ارباب رجوع در هنگام دریافت هرگونه خدمت  از سازمان جلوگیری می نماید.

 

شایان ذکر است شعبه روانسر دارای 3 هزار و هفتصدو هفت نفر بیمه شده اصلی و504 پرونده مستمری بگیر و همچنین جمعیت تحت پوشش شهرستان ،10 هزارو هشتصدو هشت نفر می باشد.

این گزارش می افزاید جمعیت شهرستان روانسر 47 هزار و ششصدو پنجاه و هفت نفر و  ضریب پوشش  بیمه ای سازمان تامین اجتماعی  در شهرستان روانسر 22.7  درصد می باشد.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha