زمان انتشار: ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۵ ارديبهشت ساعت 07:24 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۲/۲۳ ساعت 07:45    تعداد بازدید: 61    کد مطلب: 79622

معرفی برنامه آندرویدی « آسا تامین» جهت بهره مندی از قوانین تامین اجتماعی
«آساتأمین» ابزاری برای دسترسی آسان به متن قانون تأمین اجتماعی است. این اپلیکیشن مبتنی بر کتاب «قانون تأمین اجتماعی» طراحی شده است و با دسته بندی موضوعی مواد قانونی، تبصره‌ها و اصلاحیه‌ها و ارائه آخرین اصلاحات آنها، دسترسی آسان و آفلاین به قانون تأمین اجتماعی را برای همگان ممکن می‌سازد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی سیستان و بلوچستان ، موسسه عالی پژوهش سازمان تامین اجتماعی در جهت دسترسی آسان و سریع کلیه مخاطبین سازمان (شامل کار فرمایان، بیمه‌شدگان و مستمری بگیران) به مفاد و محتوی قوانین و مقررات تامین اجتماعی نسبت به طراحی، ساخت و معرفی یک سیستم نرم افزاری تحت عنوان نرم افزار "آسا تامین" تحت پلت فرم سیستم آندروید اقدام نموده است.

این نرم افزار که از روی بستر "کافه بازار" قابل دانلود است، ضمن دسترسی آف لاین کاربران به قوانین سازمان (عدم نیاز به اینترنت در دفعات بعدی)، دارای دسته‌بندی موضوعی مواد قانونی، تبصره‌ها و اصلاحیه‌ها و آخرین اصلاحات قانونی جامعه (کارگری و کافرمایی) بوده که دارای قابلیت جستجوی پیشرفته، علامت‌گذاری و یاداشت گذاری قوانین می باشد که باعث سهولت کار برای مخاطبین این برنامه خواهد بود.
آدرس بارگیری نرم افزار کاربردی آسا تامین در بستر کافه بازار به شرح ذیل می باشد:
https://cafebazaar.ir/app/com.ahrabi.bime.lawbook/?l=fa

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha