زمان انتشار: ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۳ تير ساعت 12:59 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۲۴ ساعت 06:02    تعداد بازدید: 28    کد مطلب: 81932

به مناسبت هفته تأمین اجتماعی
دیدار رئیس اتاق اصناف استان به همراه روسای اتحادیه های صنفی استان با مدیرکل تأمین اجتماعی
به مناسبت هفته تأمین اجتماعی رئیس اتاق اصناف استان به همراه روسای اتحادیه های صنفی با مدیرکل ،مدیر درمان تامین اجتماعی استان و مدیریت شعب بانک رفاه کارگران استان در محل ستاد اداره کل دیدار نمودند


به گزارش روابط عمومی اداره کل تأمین اجتماعی سیستان و بلوچستان ؛ غلامحسن خسروی جوان مدیرکل تأمین اجتماعی استان در این دیدار ضمن عرض خیرمقدم و تبریک دهه کرامت و هفته تأمین اجتماعی اظهار داشتند از اینکه به عنوان خدمتگزار شما در این پست قرار گرفته ام که به هم نوعان خدمتی انجام بدهم به خود می بالم و انتظار دارم که دوستان کمک کنند تا عموم مردم نیز از خدمات سازمان بهره مند شده و از طرفی هم ما بتوانیم انجام وظیفه درست انجام دهیم .
وی با اعلام این مطلب که ماده 97 قانون تأمین اجتماعی در بحث لیست خلاف موارد کیفری رو پیش بینی نموده از کارفرمایان محترم خواستند تا تلاش کنند ، اشتغال واقعی باشد و کارکرد واقعی برای بیمه شدگان طبق لیست بیمه ارسال گردد تا در آینده مشکلی برای کارفرمایان پیش نیاید .
غلامحسن خسروی جوان افزودند از مهر ماه 95 که سکان دار مدیریت تأمین اجتماعی استان شده اند تا کنون 130 هزار نفر به بیمه شدگان استان اضافه شده ، و در حال حاضر حدود 28 درصد از جمعیت استان تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی قرار گرفته اند .
ایشان گفت : بیمه شده باید از حق و حقوق واقعی خود برخوردار شود تا امنیت زندگی ، امنیت شغلی و آینده خانواده اش تضمین گردد .و ما نیز این آمادگی را داریم تا با اطلاع رسانی که از جانب شما صورت می پذیرد اگر کارگری سئوالی در رابطه با مسائل بیمه دارد و یا راهنمایی می خواهد در این خصوص به ما مراجعه نماید تا در چارچوب قوانین و مقررات پاسخگوی آنها باشیم .
مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان نیز در این جلسه ضمن تبریک هفته تأمین اجتماعی به حضار گفتند ان شاالله که بتوانیم آن خدمات بایسته  و شایسته ای که در شأن مردم استان است را ارائه کنیم .
دکتر محمدحسین اباذری با عنوان این مطلب که در حال حاضر نگاه سازمان به شرکای اجتماعی است ، گفتند اگر این تعامل نتواند حفظ شود قطعا سازمان با مشکل مواجه خواهد شد . و اگر بتوانیم این تعاملات و ارتباطات را بیشترکنیم بسیاری از مشکلاتی که جامعه کارگری و کارفرمایی گاهاً با آن مواجه هستند را برطرف خواهیم کرد  . و خوشبختانه طی چند سال اخیر این نگاه در استان حاکم شده و تعاملات بین شرکای اجتماعی سازمان چه در بخش بیمه و چه درمان بیشتر از پیش نمایان گردیده است .
ایشان اظهار امیدواری کردند که روزی شاهد باشیم که استان سیستان و بلوچستان کلمه محرومیت از آن برچیده شود و ما جزء استان های برخوردار باشیم .
اتحادی مدیریت شعب بانک رفاه کارگران استان نیز در این جلسه با اعلام این مطلب که بانک رفاه بانک عامل سازمان تأمین اجتماعی است اظهار داشتند؛ ما افتخار می کنیم که بزرگترین سهامدار بانک رفاه ، سازمان تأمین اجتماعی است و در سطح کشور هم حدود 40 میلیون نفر بیمه شده تأمین اجتماعی ارتباط مستقیم و غیرمستقیمی با بانک رفاه دارند و ذینفع اصلی بانک ، جامعه بزرگ کارگری و بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی هستند و از این بابت هم بانک رفاه بزرگترین بانک اجتماعی کشور محسوب می شود .
وی در پایان با اعلام اینکه یک سری طرح از جمله طرح انتخاب ، طرح خرید کالای ایرانی که اخیراً مورد تأکید دولت و مقام معظم رهبری نیز هست از سوی بانک رفاه با سود متعارف و گردش مالی ارائه می گردد خواستار آن شدند تا بیمه شدگان و کارفرمایان  از این ظرفیتها استفاده نمایند.
مدیریت شعب بانک رفاه کارگران استان ، با عنوان این مطلب که امسال در طرح رونق تولید و اشتغال فراگیر بانک رفاه کارگران به عنوان بانک عامل انتخاب شده اظهار امیدواری کرد ، که بتوانیم از این تسهیلات نیز در اختیار واحدهای تولیدی و خدماتی قرار بدهیم .

میر حسینی رئیس اتاق اصناف استان نیز ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی اعلام داشتند از زمان مدیریت جدید استان مسائل رو به تعامل و دوستی بوده و شاهد آشنایی مردم و کارفرمایان با فرهنگ بیمه ای بوده ایم و گاها اگر مسائلی در بین بوده با راهنمایی مدیریت استان توانسته ایم که مسائل را حل نموده و رضایتمندی از مجموعه تامین اجتماعی داریم .
در پایان جلسه نیز روسای اتحادیه های سطح شهر زاهدان به بیان نقطه نظرات خودپرداختند .

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha