زمان انتشار: ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۵ تير ساعت 06:14 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۲۵ ساعت 06:13    تعداد بازدید: 32    کد مطلب: 82075

به مناسبت هفته تأمین اجتماعی
تقدیر معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان از عملکرد تأمین اجتماعی استان
به مناسبت هفته تأمین اجتماعی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان ضمن بازدید از واحدهای درمانی و بیمه ای استان، از عملکرد تأمین اجتماعی استان تقدیر و تشکر کرد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تأمین اجتماعی سیستان و بلوچستان ، علی زینی وند معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان در این بازدید، ضمن تبریک هفته تأمین اجتماعی، اذعان داشت: سبب خرسندی است اتفاقات خوبی در مراکز تأمین اجتماعی شاهد هستیم، اجرای خدمات غیرحضوری و الکترونیکی تأمین اجتماعی باعث کاهش حجم مراجعه کنندگان به مراکز تأمین اجتماعی و سبب سهولت امور بیمه شدگان شده و از مراجعه مکرر برای دریافت نوبت و انجام امور بیمه ای جلوگیری شده است.
وی افزود: جا دارد یادی کنیم از مرحوم دکتر سیدتقی نوربخش که نقش بسزایی در اجرا و ارایه سریع و دقیق خدمات تأمین اجتماعی و همچنین نظارت بر اجرای این خدمات داشت.
زینی وند گفت: واحدهای درمانی و بیمه ای تأمین اجتماعی استان از نظر آراستگی و تمیزی محیط و همچنین فضای بیمارستان و بخشهای هتلینگ و اداری از شادابی و سرزندگی برخوردار است.
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان اظهار امیدواری کرد مجموعه تأمین اجتماعی کشور همین روند را پیش بگیرد و شاهد ارتقاء خدمات کیفی تأمین اجتماعی باشیم.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha